Przyszłość jest w internecie.

Twórz ją z nami.

Kim jesteśmy

Wirtualna Polska to holding technologiczny.

Prowadzi działalność e-commerce, mediową oraz reklamową. Serwisy i usługi przygotowujemy w oparciu o innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam na precyzyjne docieranie i poszerzanie grup odbiorców.

Czym się zajmujemy

Technologie

Wprowadzamy na rynek nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nasze serwisy dopasowują się do preferencji i zainteresowań użytkowników. Realizujemy kampanie, które precyzyjnie docierają do grup docelowych.

E-commerce

Gwarancja efektywnego dotarcia do odbiorców, informacje o trendach oraz rekomendacje zakupowe. Działamy w obszarach turystyki, mody, wyposażenia wnętrz i projektowania domów, usług finansowych oraz motoryzacji.

Media

W naszych serwisach, telewizji i radiu dziennikarze codziennie przygotowują dziesiątki materiałów. Dostarczają bieżących informacji, komentują aktualne wydarzenia i przedstawiają ciekawostki ze świata rozrywki.

Reklama

Oferujemy innowacyjne produkty reklamowe, które często wprowadzamy na polskim rynku jako pierwsi. Wyróżnia nas m.in. transparentne rozliczanie, nowoczesne formaty i dostarczanie rozbudowanych metryk mierzalności.

Wirtualna Polska Holding

Docieramy do 20,8 mln realnych użytkowników każdego miesiąca

Źródło: Gemius/PBI, wrzesień 2020

WYŚWIETL STATYSTYKI

Our mission is to be a partner of the first choice of Poles who provides engaging information, entertainment and services and inspires in everyday decisions.

Aktualności

Zmiany w strukturze holdingu Wirtualnej Polski

Nowym prezesem Nocowanie.pl, największego serwisu z ofertami obiektów turystycznych w Polsce, od stycznia 2021 roku zostanie Tomasz Machała. Rafał Warecki objął funkcję prezesa ...

Read more

Wyższy zysk i EBITDA Wirtualnej Polski w trzecim kwartale 2020 roku

Wirtualna Polska Holding S.A., w trzecim kwartale 2020 roku zanotowała ponad 26,5 mln złotych zysku. EBITDA w porównaniu do tego samego okresu 2019 roku wzrosła o ponad 9%. ...

Read more

Ponad 15 mln zł zysku Wirtualnej Polski Holding w 1. półroczu 2020 roku

Wirtualna Polska Holding S.A. utrzymuje pozycję lidera wśród polskich wydawców internetowych. W pierwszym półroczu 2020 roku spółka zanotowała prawie 261 mln zł przychodów ze ...

Read more
Zobacz więcej

Wirtualna Polska przyciąga liczbami

Jesteśmy liderem w polskim internecie. Treści, usługi i rozwiązania przygotowujemy z myślą o bieżących potrzebach wszystkich Polaków i osób mieszkających w naszym kraju. Prezentujemy wybrane statystyki, których źródłem jest badanie Gemius/PBI, wrzesień 2020.

Więcej statystyk
mln

Realni użytkownicy

mln

Czas (godz.)

mld

Odsłony

%

Zasięg